Product Details

SONY DSC

ABS

147,60 zł z 23% VAT / gross price

ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) z rodziny Hbot3D Filaments jest bardzo popularnym i jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów do druku 3D w technologii FDM . Jego głównymi cechami jest dobra wytłaczalność, wysoka wytrzymałość, lekkość, duża odporność na udary mechaniczne, dobra adhezja pomiędzy nakładanymi warstwami. ABS jest materiałem o umiarkowanym skurczu termicznym i aby uniknąć pęknięć między warstwami w większych wydrukach powinien być wykorzystywany w drukarkach z podgrzewanym stołem roboczym i zamkniętą komorą.

Średnica: 2.85 mm
Waga: 1 kg

Regulamin sklepu, polityka zwrotów i reklamacji

Wyczyść zaznaczenie
SKU: brak. Kategoria: .
  • Opis
  • Dodatkowe informacje

Opis produktu

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE HBOT 3D

Rodzina materiałów eksploatacyjnych HBOT3D Filaments została specjalnie opracowana do wykorzystania w drukarkach serii HBOT 3D. Materiały te są produkowane na nasze zamówienie przez wyspecjalizowaną fabrykę na terenie UE. Dzięki temu możemy zapewnić użytkownikom wysoką jakość i dużą powtarzalność parametrów materiałów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Dzięki wzajemnemu dopasowaniu konstrukcji drukarki, właściwości fizykochemicznych i mechanicznych materiału oraz odpowiedniej konfiguracji oprogramowania użytkownik dostaje do ręki zintegrowane rozwiązanie pozwalające na proste i efektywne budowanie modeli w technologii FDM.

CHARAKTERYSTYKA

Materiał odporny na uderzenia,  o dobrej wytrzymałości na rozciąganie. Nadaje się do obróbki wiórowej, klejenia i spawania. Jest palny i nieodporny na czynniki atmosferyczne. Duży skurcz materiału utrudnia wykonywanie przedmiotów o dużych wymiarach. Właściwości mechaniczne można w pełni wykorzystać drukując na pełnym wypełnieniu.

ZASTOSOWANIE

Obudowy elektroniki, obudowy i elementy sprzętu RTV i AGD, elementy wnętrza samochodu, zabawki, części mechaniczne, modele pokazowe.

KARTA MATERIAŁOWA

Karta materiałowa produktu ABS.

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg
Wymiary 21 x 21 x 8 cm

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!