Product Details

SONY DSC

TPU

167,28 zł z 23% VAT / gross price

TPU to bardzo elastyczny i miękki materiał, który jest prawie bezwonny. Jest on podobny do gumy. TPU jest odporny na działanie olejów i tłuszczów. Jest bardzo odporny na ścieranie.

TPU zwykle stosuje się do drukowania pasów napędowych, butów lub podeszw butów, pokrowców do telefonów itp.

Średnica: 2.85 mm
Waga: 0.75 kg

 

Regulamin sklepu, polityka zwrotów i reklamacji

Produkt dostępny na zamówienie

  • Opis
  • Dodatkowe informacje

Opis produktu

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE HBOT 3D

Rodzina materiałów eksploatacyjnych HBOT3D Filaments została specjalnie opracowana do wykorzystania w drukarkach serii HBOT 3D. Materiały te są produkowane na nasze zamówienie przez wyspecjalizowaną fabrykę na terenie UE. Dzięki temu możemy zapewnić użytkownikom wysoką jakość i dużą powtarzalność parametrów materiałów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Dzięki wzajemnemu dopasowaniu konstrukcji drukarki, właściwości fizykochemicznych i mechanicznych materiału oraz odpowiedniej konfiguracji oprogramowania użytkownik dostaje do ręki zintegrowane rozwiązanie pozwalające na proste i efektywne budowanie modeli w technologii FDM.

CHARAKTERYSTYKA

Materiał wysoko elastyczny. Wydruki z tego materiału charakteryzują się bardzo dobrym spajaniem warstw oraz bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną na ściskanie, zgniatanie, rozciąganie i ścieranie, dzięki czemu TPU nadaje się do wytwarzania funkcjonalnych elementów. TPU posiada mały skurcz materiałowy, dobre właściwości tłumiące drgania oraz jest odporny na tłuszcze i szereg rozpuszczalników.

ZASTOSOWANIE

Funkcjonalne elastyczne elementy, paski do zegarków, uszczelki, pióra do wycieraczek, gumowe osłony, odbojniki i tłumiki, formy do odlewania.

KARTA MATERIAŁOWA

Karta materiałowa produktu TPU


Dodatkowe informacje

Waga 0.75 kg
Kolor

clear/naturalny transparentny, natural milky/naturalny

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!