Product Details

SONY DSC

HIPS

147,60 zł z 23% VAT / gross price

HIPS (High Impact Polystyrene) to wysoko udarowa odmiana polistyrenu. Powyższy termoplast łączy w sobie cechy PLA (porównywalna prostota drukowania) oraz ABS (właściwości wytrzymałościowe). Tworzywo HIPS polecamy do wytwarzania modeli wielkogabarytowych ze względu na pomijalny skurcz materiałowy. Dodatkowym atutem tego materiału jest bardzo dobre odwzorowanie powierzchni i detali dzięki matowemu wykończeniu budowanych elementów.

Średnica: 2.85 mm

Waga: 0.75 kg

Regulamin sklepu, polityka zwrotów i reklamacji

Na stanie

  • Opis

Opis produktu

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE HBOT 3D

Rodzina materiałów eksploatacyjnych HBOT3D Filaments została specjalnie opracowana do wykorzystania w drukarkach serii HBOT 3D. Materiały te są produkowane na nasze zamówienie przez wyspecjalizowaną fabrykę na terenie UE. Dzięki temu możemy zapewnić użytkownikom wysoką jakość i dużą powtarzalność parametrów materiałów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Dzięki wzajemnemu dopasowaniu konstrukcji drukarki, właściwości fizykochemicznych i mechanicznych materiału oraz odpowiedniej konfiguracji oprogramowania użytkownik dostaje do ręki zintegrowane rozwiązanie pozwalające na proste i efektywne budowanie modeli w technologii FDM.

CHARAKTERYSTYKA

HIPS charakteryzuje się matowym wykończeniem i bardzo dobrym odwzorowaniem powierzchni oraz dobrą odpornością na czynniki chemiczne (kwasy, zasady, alkohole). Jest odporny na pęknięcia i uderzenia, niski skurcz materiałowy umożliwia drukowanie przedmiotów wielkogabarytowych.

ZASTOSOWANIE

Obudowy elektroniki, zabawki, sprzęt biurowy, elementy techniczne, makiety architektoniczne, modele pokazowe i ozdobne.

KARTA MATERIAŁOWA

Karta materiałowa produktu HIPS.

KOLORY

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!