Product Details

SONY DSC

H-GLASS

196,80 zł z 23% VAT / gross price

H-GLASS z rodziny Hbot3D Filaments jest specjalnym, krystalicznie przeźroczystym materiałem zaprojektowanym do druku 3D w technologii FDM . Materiał ten charakteryzuje się wysokim stopniem przejrzystości, elastycznością, niską absorpcją wody, praktycznie zerowym skurczem termicznym, dobrą adhezją pomiędzy warstwami. Materiał ten charakteryzuje się niską palnością i zgodnie z deklaracją producenta może być stosowany do kontaktu z żywnością (FCA – Food Contact Acceptable).

Średnica: 2.85 mm
Waga: 1 kg

Regulamin sklepu, polityka zwrotów i reklamacji

  • Opis

Opis produktu

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE HBOT 3D

Rodzina materiałów eksploatacyjnych HBOT3D Filaments została specjalnie opracowana do wykorzystania w drukarkach serii HBOT 3D. Materiały te są produkowane na nasze zamówienie przez wyspecjalizowaną fabrykę na terenie UE. Dzięki temu możemy zapewnić użytkownikom wysoką jakość i dużą powtarzalność parametrów materiałów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Dzięki wzajemnemu dopasowaniu konstrukcji drukarki, właściwości fizykochemicznych i mechanicznych materiału oraz odpowiedniej konfiguracji oprogramowania użytkownik dostaje do ręki zintegrowane rozwiązanie pozwalające na proste i efektywne budowanie modeli w technologii FDM.

CHARAKTERYSTYKA

Materiał o najlepszej transparentności, wytrzymały na obciążenia dynamiczne, posiadający bardzo niską absorpcję wilgoci. H-GLASS posiada średni skurcz materiałowy, a warstwy wydrukowanego przedmiotu bardzo dobrze do siebie przylegają. Materiał ten cechuje niska palność oraz możliwość wykorzystania do kontaktu z żywnością.

ZASTOSOWANIE

Protytypy elementów szklanych, elementy imitujące szkło, naczynia, pojemniki na żywność, elementy odporne na działanie kwasów i soli.

KARTA MATERIAŁOWA

Karta materiałowa produktu H-GLASS

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!