Product Details

SONY DSC

ABS-X

209,10 zł z 23% VAT / gross price

ABS-X (Akrylonitro – Butadieno – Styren) z rodziny Hbot3D Filaments powszechnie stosowany materiał używany przy produkcji obudów sprzętu AGD i RTV, elementów wnętrz samochodowych, mebli. Materiał cechuje się średnim skurczem, dlatego zaleca się używanie grzanego stołu, co pozwala kontrolować proces wychładzania.

 

Średnica: 2.85 mm
Waga: 1 kg

Regulamin sklepu, polityka zwrotów i reklamacji

Na stanie

  • Opis
  • Dodatkowe informacje

Opis produktu

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE HBOT 3D

Rodzina materiałów eksploatacyjnych HBOT3D Filaments została specjalnie opracowana do wykorzystania w drukarkach serii HBOT 3D. Materiały te są produkowane na nasze zamówienie przez wyspecjalizowaną fabrykę na terenie UE. Dzięki temu możemy zapewnić użytkownikom wysoką jakość i dużą powtarzalność parametrów materiałów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Dzięki wzajemnemu dopasowaniu konstrukcji drukarki, właściwości fizykochemicznych i mechanicznych materiału oraz odpowiedniej konfiguracji oprogramowania użytkownik dostaje do ręki zintegrowane rozwiązanie pozwalające na proste i efektywne budowanie modeli w technologii FDM.

CHARAKTERYSTYKA

ABS-X jest to ABS modyfikowany pod kątem zmniejszenia skurczu materiałowego. Cechuje się większą sztywnością oraz większą siłą spajania warstw niż regularny ABS. Stosuje się go do wykonywania większych detali niż ze zwykłego ABS. Nadaje się do dalszej obróbki mechanicznej oraz klejenia i spawania.

ZASTOSOWANIE

Funkcjonalne prototypy obudów i elementów sprzętu RTV i AGD, elementy wnętrza samochodu (wloty powietrza, kratki, przyciski), elementy mebli, technika optyczna i fotograficzna, prototypy elementów do wtrysku, części odpowiedzialne mechanicznie.

KARTA MATERIAŁOWA

Karta materiałowa produktu ABS-X

KOLORY

Dodatkowe informacje

Waga 1 kg
Wymiary 21 x 21 x 8 cm

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!