PLASTPOL 2017

3D Printers na największym wydarzeniu przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych branżowych wydarzeń w Europie. Tegoroczna, XXI edycja targów branży tworzyw sztucznych odbędzie się od 23 do 26 maja w kompleksie Targów Kielce. Prestiż wydarzenia przyciąga najbardziej znaczących wystawców z całego świata. Siedem hal targowych i setki pracujących maszyn i urządzeń pozwalają poznać najnowsze technologie oraz trendy, które panują w sektorze tworzyw sztucznych – od granulatów i komponentów, przez kompleksowe linie technologiczne, po rozwiązania dedykowane dla przemysłu, jak np. tworzenie prototypów i narzędzi szybką metodą druku 3D.

Technologia FDM przyszłością przemysłu

Jako producent i dostawca przemysłowych drukarek 3D opierających się na technologii FDM jesteśmy nierozerwalni złączeni z branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasza drukarka HBOT 3D F300 pracuje na wyjątkowo szerokiej gamie materiałów, takich jak ABS, ABS-X, ASA-X, M-ABS, PLA, HIPS, FLEX, TPU, H-GLASS, H-WOOD. Dzięki temu odpowiada na potrzeby praktycznie każdej branży przemysłu. Wybór naszego rozwiązania w zakresie tworzenia projektów, prototypów, modeli, narzędzi i form odlewniczych zapewnia oszczędność czasu i niższe koszty produkcji, przy zachowaniu jakości i powtarzalności wytwarzanych elementów.

Poznaj HBOT3D F300

Odwiedzając nasze stoisko dowiesz się jak wykorzystać zalety technologii FDM w przemyśle do usprawnienia procesów i linii produkcyjnych.  Zobaczysz jak działają drukarki HBOT 3D F300 i przekonasz się o trwałości wykorzystywanych przez nas materiałów. Czekamy na Ciebie od 23 do 26 maja na stanowisku A 127. Podczas targów, codziennie o 14:00 zapraszamy na bezpłatne warsztaty, w trakcie których dowiesz się, jak można usprawnić procesy produkcyjne. Jeśli chcesz wziąć udział, powiedz nam o tym, wypełniając formularz.


SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI HBOT3D F300"Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę 3D Printers Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: al. Ludomira Różyckiego 1C/4, 51-608 Wrocław, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. 2016, poz.922). Jednocześnie zostałem/am poinformowany/a, iż przysługuje mi prawo dostępu, poprawiania danych osobowych oraz prawo do ich usunięcia."

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!