Kim jesteśmy

Kilka słów o nas


„Wspieramy kreatywność naszych klientów poprzez pomoc w materializacji ich pomysłów, produktów, projektów i twórczość – dając im narzędzia do szybkiego, taniego i łatwego tworzenia przedmiotów najwyższej jakości.”

O firmie

3D Printers SP. z o. o. to polska firma założona i działająca we Wrocławiu z całkowicie polskim kapitałem.

Firma zatrudnia we Wrocławiu zespół inżynierów  R&D którzy pracują nad ciągłym rozwojem i udoskonalaniem jej produktów- drukarek 3D HBOT oraz technologii druku 3D. Dzięki temu że nie tylko produkujemy ale sami projektujemy i rozwijamy nasze produkty, jesteśmy w stanie reagować w czasie rzeczywistym na problemy i potrzeby naszych klientów. Produkcja jest realizowana w Polsce wykorzystując sprawdzonych zagranicznych i krajowych podwykonawców. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką jakość i terminowość zarówno produkcji jak i dostawy gotowych urządzeń przy zachowaniu atrakcyjnej dla klientów ceny.

Poza drukarkami 3D firma projektuje, produkuje i dostarcza sterowniki mikroprocesorowe rodziny Sunbeam wykorzystywane w drukarkach 3D innych producentów. Cały proces produkcyjny realizowany jest  w Polsce, gdzie sprawdzona grupa podwykonawców pozwala na terminową realizację zamówień oraz zachowanie wysokiej jakości  produktów.

Misja

Misją firmy 3D Printers jest wspieranie kreatywności jej klientów poprzez pomoc w materializacji ich pomysłów, produktów, projektów i twórczość – dając im narzędzia do szybkiego, taniego i łatwego tworzenia przedmiotów najwyższej jakości.

Dostarczając profesjonalne urządzenia polskiej produkcji w rozsądnych cenach chcemy, aby druk 3D wszedł na stałe do małych i średnich firm jako efektywne narzędzie zmniejszające ich koszty działania oraz otwierające przed nimi nowe możliwości technologiczne i projektowe.

3dprinters-office

3d-printers-office2

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!