Showroom HBOT 3D Wrocław

Showroom we Wrocławiu

Właśnie wystartowaliśmy z miejscem, w którym będziecie mogli zobaczyć, jak pracują drukarki HBOT, porozmawiać z ekspertami technologii 3D, wydrukować próbny model i obejrzeć nad czym obecnie pracujemy.

Chcemy, by nasz Showroom stał się kreatywnym miejscem spotkań i wymiany doświadczeń – nie tylko dla osób zainteresowanych samym drukiem – ale także projektantów, firm dostarczających oprogramowanie oraz skanery 3D. Wierzymy, że wkrótce stanie się on obowiązkowym puntem na mapie dla wszystkich, w których dopiero budzi się zainteresowanie tą tematyką, wieloletnich pasjonatów oraz innowatorów nieustannie poszukujących ciekawych rozwiązań do zastosowania w swoich firmach i zakładach.

W Showroomie przy Braniborskiej 40 we Wrocławiu będziemy organizować szkolenia, warsztaty i konferencje. Już w tej chwili przeprowadzamy prezentacje online dla klientów z całego świata.

Poznajcie naszą przestrzeń, przekonajcie się na własne oczy jak pracują drukarki HBOT 3D F300, porozmawiajcie z innymi osobami związanymi z branżą . Po prostu przyjdźcie – zapraszamy!

Godziny otwarcia Showroomu
Showroom jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 17:00

Prosimy o wcześniejszą informację dotyczącą przyjazdu. Umówimy godzinę spotkania.

Sprawdź, jak dojechać

Wypełnij formularz i umów spotkanie

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!