Zastosowanie drukarki HBOT 3D F300

Zapoznaj się z możliwościami zastosowania druku 3D w Twojej firmie.

edukacja-hbot3d-small

Nauka i edukacja

HBOT 3D to idealne narzędzie do wytwarzania modeli edukacyjnych w szkołach i pracowniach uczelni wyższych. Dzięki prostej obsłudze i niskim kosztom eksploatacji, zastosowanie drukarki 3D jest naturalnym wyborem dla nowoczesnych placówek, które chcą podnieść jakość i atrakcyjność kształcenia.

Zastosowanie - Nauka i edukacja

prototypowanie-hbot3d-small

Prototypowanie

Druk 3D umożliwia sprawdzenie w prosty sposób, czy zaprojektowana część będzie pasować bez uruchamiania produkcji seryjnej i tworzenia kosztownej formy odlewniczej.

Zastosowanie - prototypowanie

min-serial-prod-hbot3d-small

Produkcja małoseryjna

Druk 3D jest idealny do produkcji małoseryjnej. Dzięki niemu eliminuje się koszt uruchomienia produkcji dużego nakładu i wytworzenia formy odlewniczej, co wiąże się z ponoszeniem wysokich kosztów.

Zastosowanie - Produkcja małoseryjna

architect-hbot3d-small

Architektura

Technologia druku 3D pomaga w drukowaniu makiet architektonicznych i projektów rozwiązań konstrukcyjnych. Dzięki temu cechuje je nieprzeciętny wygląd oraz wysoka dokładność.

Zastosowanie - Architektura

art-hbot3d-small

At&Design

Zastosowanie drukarki 3D umożliwia puszczenie wodzy wyobraźni i wykreowanie niecodziennych przedmiotów codziennego użytku. Jest to alternatywa dla tradycyjnych metod wytwarzania produktów, które często są ograniczeniem dla artysty.

Zastosowanie - Art&Design

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!